Firmast

Liftest logo 1

Meie tootevalikus on esindatud JLG, Ommelift, Ruthmann, Versalift ja Multitel brändid.

Liftest OÜ on asutatud 2008. aastal ja algusest peale oleme tegutsenud erinevate tõsteseadmete müügi ja hooldusega. Lisaks uute masinate müügile pakume samuti laias valikus kasutatuid masinaid.

Meie koostööpartneriteks on maailma juhtivad tõsteseadmete tarnijad. Lai tootevalik võimaldab meil oma klientidele pakkuda masinaid mille tõstekõrgused on vahemikus 3 kuni 90 meetrit.

Kõikidele meie poolt esindatud brändidele pakume kiiret ja professionaalset hooldus- või remonditeenust. Vajadusel teostame töö kliendi juures või otse objektil. Samuti teostame hooldus- ja remonditöid kõikidele teistele sama tüüpi tõsteseadmetele.

Meie hooldemeeskonnas töötavad kogenud ja vastutulelikud tehnikud, kes aitavad Teid hooldus- või remonditööde planeerimisel. Pakume varuosi ja tehnilist tuge kogu Teie tõstukipargile, sõltumata masinate brändist ja mudelist.

USALDUSVÄÄRSUS

Liftesti töötajad on täpsed, kättesaadavad ja usaldusväärsed. Teostame kokkulepitud tööd õigeaegselt ja austame oma klienti!

PÜHENDUMINE

Täidame oma kohustused korrektselt ja professionaalselt. Aitame ja täiendame üksteist. Pakume lahendusi ja püüame alati näha olukorda kliendi vaatenurgast.

PAINDLIKKUS

Oleme avatud ja paindlikud. Aitame oma klienti olenemata kellaajast või päevast.